Over Kim Coppes

Kim is dagvoorzitter, debatleider, interviewer en trainer communicatie-en gesprekstechnieken.
Al die functies gebruikt ze graag door elkaar, want improviseren ligt haar.
Ook initieerde en geeft zij de training Leren Modereren, tot professioneel dagvoorzitter/gespreksleider.
Kim is thuis in vele branches, van bouw en vervoer tot zorg en ziekenhuis, van ministeries tot kunst, van advocatuur tot uitzendbranche, ondernemersorganisaties, banken en universiteiten. Kim doet Engelstalige opdrachten.

Kim studeerde in 1991 af aan de faculteit Theater en Drama van de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht.
Daarna volgde ze opleidingen in communicatie en interviewtechnieken. Van meet af aan combineerde ze haar werk op de planken met debat, training en bedrijfstheaterprogramma’s. Zocht werkelijke interactie met het publiek.
Ze volgde de masterclass Belbin/Groen teamrolmanagement, interne opleidingen reflecteren in Actie (Chris Argyris), dramatechnieken en psychodrama bij Marcel Karreman en Lex Mulder, kreeg de 16 pf licentie via OPP, en werkte tegelijkertijd als trainer, trainingsactrice, dagvoorzitter en presentator in onnoembaar veel organisaties en bedrijven.

Neem gerust contact op met Kim

[kim-email]
06-28518149
linkedin_icon Kim Coppes op LinkedIn
Kim Coppes op Twitter
Volg Kim Coppes op Twitter

OVER-KIM

Goede Dagvoorzitters

Kim is lid van de vakgroep Goede Dagvoorzitters.

logo vakgroep goede dagvoorzitters

“Zo respectvol, zo tot op het bot, maar niet zwaar. Tranen van het lachen. Geweldig.” – Morton Hjort, trainer/begeleider Phoenix opleidingen over Spiegeltheater

Kim werkt graag en veel samen met:

Dagvoorzitter.nl www.dagvoorzitter.nl
Spiegeltheatergroep.nl www.spiegeltheatergroep.nl
Philip Wagner www.wagnergroup.nl
Roos Exoo www.roosexoo.nl
Zijspreekt.nl www.zijspreekt.nl
Sprekershuys www.sprekershuys.nl
A-Speakers www.a-speakers.com
Loes Wouterson www.loeswouterson.nl
Arjan Kindermans van Ander Licht www.anderlicht.org
Goal Trainingen www.goaltrainingen.nl
Het Consulaat www.hetconsulaat.nl
Petra Hartskamp Helder Communiceren
André Witbreuk www.wwla.nl
Sanneke Bos Sannekebos.nl
Stress Balance www.stressbalance.nl
Athenas www.athenas.nl
Jouke Kruijer JoukeKruijer.nl
Catalijn Willemsen
Miguel Stigter
Roos Drenth
Elvira Out

Portretfoto’s door: